rreth nesh

E vendosur në Ksamil në qarkun e Vlorës, me Plazhin 9 të Ksamilit dhe Plazhin Bora Bora afër, Vila Dodaj ofron strehim me WiFi falas dhe parkim privat falas.

Të pajisura me një ballkon, njësitë ofrojnë ajër të kondicionuar dhe të shfaqë një TV me ekran të sheshtë dhe një banjo private me dush dhe tualetin falas. Ekziston edhe një aneks kuzhine e pajisur me një frigorifer.

Lehtesirat
& komoditete

Të ndryshme
Jashtë
Gjuhët e folura
Kuzhina
Banjo