miresevini tek

vila dodaj

Duke e bërë qëndrimin tuaj të rehatshëm

rreth nesh

E vendosur në Ksamil në qarkun e Vlorës, me Plazhin 9 të Ksamilit dhe Plazhin Bora Bora afër, Vila Dodaj ofron strehim me WiFi falas dhe parkim privat falas.

Të pajisura me një ballkon, njësitë ofrojnë ajër të kondicionuar dhe të shfaqë një TV me ekran të sheshtë dhe një banjo private me dush dhe tualetin falas. Ekziston edhe një aneks kuzhine e pajisur me një frigorifer.

dhomat

Të pajisura me një ballkon, njësitë ofrojnë ajër të kondicionuar dhe të shfaqë një TV me ekran të sheshtë dhe një banjo private me dush dhe tualetin falas. Ekziston edhe një aneks kuzhine e pajisur me një frigorifer.

Dhoma Familjare me Ballkon
Dhomë treshe me ballkon

çfarë ofrojmë

Aty ku mikpritja ka rëndësi
Parkim falas
WiFi falas
Mos pirja e duhanit
Aneks kuzhine
Ballkon
Kondicioner
eksploroni galerinë

galeria

Hidhini një sy galerisë sonë të plotë. Shikoni më shumë rreth dizajnit tonë të brendshëm dhe të jashtëm. Ejani dhe shijoni pamjen nga hoteli ynë, me miqtë ose me familjen tuaj.

komente

E pastër, komode, afër restoranteve, supermarketeve dhe detit. Staf shumë miqësor
Dmytro
Ukraine